Kochi Kohvituba

Juba uksel tervitab saabujaid mõnus pahvak värskeltküpsetatud kaneelisaia lõhna – Kochi Kohvitoa küpsetuskojast on väljunud järjekordne plaaditäis saiakesi.

Kochi kohvituba kostitab külastajaid kohapeal küpsetatu ahjusoojade pirukate ja kookidega. Kochi pagarite küpsetiste kõrvale pakume erinevaid kohvijooke ja rikkalikku veinivalikut, mida saab nautida kohviku galerii väljapanekutega tutvudes. Kochi kohvitoa teisel korrusel töötab Kochi Veinituba, kus on võimalik tutvuda ja nautida eksklusiivseid veine, mida sommeljeed on Teie jaoks laiast maailmast välja valinud.

Meistrid on ametis juba varavalgest ja kohviku vitriinid täituvad järjepanu aina ahvatlevamate käsitööhõnguliste saiakeste, pirukate ja kookidega. Küpsetistele sekundeerib vastupandamatu värskelt jahvatatud kohvi aroom. Kes magusamast kraamist ei hooli, saab valida erinevate salatite ja lahtiste võileibade vahel.

 

Argipäevadel on mõeldud ka lõunatajatele – igapäevaselt pakume uut päevasuppi ning – praadi.

Piirduda võib ka vaid klaasikese veiniga. Kohviku veinivalikust peaks nii suurem kui ka väiksem veinisõber endale midagi meelepärast leidma. Rohkem kui mõõdukas valik veine on saadaval ka klaasiga. Ja kui sellest kõigest veel ikka ei piisa, saab nautida Eesti rohkem ja vähemtuntud kunstnike väljapanekut kohvitoa seintel.